| ABRAMSON | Alon | | | M1 | 2234 | WEST PHILLY RUNNERS (ETATS-UNIS) | | |
| AESCHELMANN | Virgile | | | M0 | 2007 | LES FUSEES PICARDES (31) | | |
| AMAYA SUAREZ | Delia | | | SE | 2061 | TRIONFO LIGURE (ITALIE) | | |
| AMIEL | Julie | | | M0 | 2012 | AFR (31) | | |
| ARNOUX | Florian | | | M0 | 2153 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| ARRAOU | Damien | | | M0 | 2264 | ENDURANCE 65 (65) | | |
| ASSIOUI | Inass | | | SE | 2131 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| AUBERT | Alexandre | | | SE | 2202 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| AUDRAIN | Maxime | | | M0 | 2277 | COLOMIERS (31) | | |
| BARBIER | Adrian | | | SE | 2300 | EAUNES (31) | | |
| BAREYRE | Tom | | | SE | 2186 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| BARLASSINA | Elodie | | | SE | 2224 | TOULOUSE (31) | | |
| BARLASSINA | Marie | | | SE | 2187 | LARRA (31) | | |
| BARROIS | Marie | | | SE | 2145 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | PPS Absent | |
| BASTY | Robin | | | SE | 2212 | TOULOUSE (31) | | |
| BATTIST | Nicolas | | | M3 | 2143 | TOULOUSE (31) | | |
| BELLAN | Pierre-alexandre | | | SE | 2112 | JACKY'S (31) | | |
| BELLART | Julien | | | M1 | 2243 | TOULOUSE (31) | | |
| BELMON | Regis | | | M4 | 2129 | STADE RODEZ ATHLETISME (12) | | |
| BERGER | Romain | | | M0 | 2076 | FONSORBES (31) | | |
| BERGY | Loic | | | M0 | 2032 | PINSAGUEL (31) | | |
| BERNAT | Justine | | | SE | 2056 | TOULOUSE (31) | | |
| BESOMBES | Florian | | | M1 | 2132 | BPBO31 (31) | | |
| BINDER | Alicia | | | SE | 2033 | L'UNION (31) | | |
| BLACHOT | Nathalie | | | M3 | 2100 | CAP MONTAS (31) | | |
| BLANC | Damien | | | M0 | 2227 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| BOFFIN | Yuki | | | SE | 2194 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| BOISSON | Clément | | | M0 | 2282 | SPORT NATURE MONTGAILHARD (32) | | |
| BONAVITA | Joséphine | | | SE | 2123 | TOULOUSE (31) | | |
| BONNEVIE | Lucie | | | M1 | 2130 | CUGNAUX (31) | | |
| BORNAS | Celia | | | M1 | 2151 | TOULOUSE (31) | | |
| BORRAT | Erik | | | M0 | 2260 | TOULOUSE (31) | | |
| BOUCHERIE | Charlie | | | SE | 2064 | COLOMIERS (31) | | |
| BOUGAIRE | Nathalie | | | M3 | 2185 | ATHLE 632 (31) | | |
| BOUGEARD | Alexandra | | | SE | 2257 | TOULOUSE METROPOLE BASKETBAKK (31) | | |
| BOUKENINE | Fadila | | | M2 | 2109 | CITE RUN (11) | | |
| BOULAIS | Léa | | | SE | 2171 | GUIPAVAS (29) | | |
| BOURDIER | Julie | | | M2 | 2094 | CAP MONTAS (31) | | |
| BOURGES | Jean-christophe | | | M2 | 2181 | SAINT-VINCENT (31) | | |
| BOURLATCHKA | Ivan | | | SE | 2290 | SALLES SUR L'HERS (11) | | |
| BOUYER | Maud | | | SE | 2099 | TOULOUSE (31) | | |
| BOYER | Romain | | | SE | 2020 | TOULOUSE (31) | | |
| BRAIDA | Justine | | | M0 | 2213 | TOULOUSE (31) | | |
| BRISCADIEU | Marlène | | | M2 | 2022 | TRACKS (32) | | |
| BROUILLARD | William | | | SE | 2241 | LYON (69) | | |
| BRUNEAU | Jean-louis | | | M1 | 2299 | S/L CA BALMA (31) | | |
| BRUNEL | Gauthier | | | SE | 2267 | TOULOUSE (31) | | |
| BUERA | Ludovic | | | SE | 2144 | CUGNAUX (31) | PPS Absent | |
| BUOSI | Vanessa | | | M1 | 2140 | MURET AC (31) | | |
| BURGUBURU | Henry | | | SE | 2048 | ISAE SUPAERO (31) | | |
| CACHERA | Lucas | | | SE | 2230 | SAINT-NAZAIRE (44) | PPS Absent | |
| CALBET | Jerome | | | M2 | 2075 | ROQUETTES (31) | PPS Absent | |
| CAPDEVILLE | Aurélien | | | M1 | 2055 | TOULOUSE (31) | | |
| CAPO | Elodie | | | SE | 2073 | CATONVIELLE (32) | | |
| CAPO | Julie | | | M0 | 2072 | ST THOMAS (31) | | |
| CARLES | Théo | | | ES | 2240 | LEVIGNAC (31) | | |
| CAROBBIO | Cedric | | | M0 | 2081 | EAUNES (31) | | |
| CARRAT | David | | | M3 | 2255 | LAGARDELLE SUR LEZE (31) | | |
| CATRIN | Stephane | | | M1 | 2278 | TOULOUSE (31) | | |
| CAYRON | Gaël | | | M1 | 2218 | BRUGUIERES (31) | PPS Absent | |
| CAZADE | Bastien | | | M0 | 2199 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| CAZALS | Isabelle | | | M3 | 2167 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| CE SEVA | Kail Svenia | | | M0 | 2110 | CUGNAUX (31) | | |
| CECCATO | Adeline | | | M1 | 2118 | COLOMIERS (31) | | |
| CERRILLO | David | | | M2 | 2097 | BLAGNAC (31) | | |
| CHARVERON | Michael | | | M3 | 2013 | TOULOUSE (31) | | |
| CHASSAGNE | Bertrand | | | M1 | 2228 | TOURNEFEUILLE (31) | PPS Absent | |
| CHATOU | Alexandre | | | SE | 2209 | VIRY CHATILLON (91) | | |
| CHATOU | Soraya | | | M0 | 2148 | FONBEAUZARD (31) | | |
| CHAVERON | Loic | | | M1 | 2042 | S/L TOULOUSE OAC (31) | | |
| CHIPON | Maeva | | | SE | 2052 | TOULOUSE (31) | | |
| CIEMNY | Anouchka | | | M1 | 2142 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | PPS Absent | |
| CLAMON | Elodie | | | M0 | 2177 | PUJAUDRAN (32) | PPS Absent | |
| COCHE | Yves | | | M6 | 2150 | VIGOULET-AUZIL (31) | PPS Absent | |
| COIA | Xavier | | | M2 | 2036 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| COLIN | Erwan | | | SE | 2270 | PUYGOUZON (81) | | |
| COMPTE | Xavier | | | M1 | 2302 | AUCAMVILLE (31) | | |
| CORRIEU | Guillemette | | | SE | 2283 | TOULOUSE (31) | | |
| COSQUER | Cedric | | | M0 | 2003 | TOULOUSE (31) | | |
| COSSAIS | Amélie | | | SE | 2223 | CAF TRAIL TOULOUSE (31) | | |
| COUDERT | Christophe | | | M4 | 2138 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| DALIER | Franck | | | M3 | 2196 | COLOMIERS (31) | | |
| DAMIANI | Patrick | | | M5 | 2242 | MONS (31) | | |
| DE BODIN | Sébastien | | | M1 | 2297 | FONTENILLES (31) | | |
| DE LA SIMONE | Francois | | | M3 | 2084 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| DEFONTAINE | Amandine | | | M0 | 2011 | STADE TOULOUSAIN ATHLETISME (31) | | |
| DEFONTAINE | Amandine | | | M0 | 2093 | STADE TOULOUSAIN ATHLETISME (31) | | |
| DEFOSSEZ | Maxime | | | M1 | 2288 | POMPIGNAN (82) | | |
| DEGOMME | Benjamin | | | M1 | 2018 | AUCAMVILLE (31) | | |
| DEL CORRAL | Amandine | | | SE | 2246 | TRIATHLON TOULOUSE METROPOLE (31) | | |
| DEL PINO | Emmanuelle | | | M1 | 2059 | BADMINTON CLUB LISLOIS (32) | | |
| DELAMARCHE | Jerome | | | M5 | 2304 | LES COUSTALATS (31) | | |
| DELATTRE | Corentin | | | SE | 2172 | TOULOUSE (31) | | |
| DELCOURT | Nadège | | | M2 | 2040 | SAIGUEDE (31) | | |
| DESCHARRIERES | Laurence | | | M1 | 2126 | PLAISANCE-DU-TOUCH (31) | | |
| DEVARULRAJAH | Antony | | | M1 | 2237 | MURET (31) | PPS Absent | |
| DEVERRE | Chloé | | | SE | 2296 | BEAUZELLE (31) | | |
| DIEYE-PUJOL | Anne-laure | | | M0 | 2068 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| DO | Cécile | | | M1 | 2014 | AUSSONNE (31) | | |
| DUCROCQ | Regis | | | M1 | 2089 | COLOMIERS (31) | PPS Absent | |
| DUGROS | Jean-baptiste | | | M1 | 2041 | BPBO31 (31) | | |
| DUMAS | Sandra | | | M3 | 2083 | PAS DE CLUB (31) | | |
| ESCAICH | Vincent | | | SE | 2091 | SAINT-JORY (31) | | |
| ESCALONA | Thibaut | | | SE | 2074 | FROUZINS (31) | | |
| ESQUERRÉ | Julie | | | M1 | 2281 | TOULOUSE (31) | | |
| FAURE | Sylvain | | | M2 | 2184 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| FENT | Léna | | | SE | 2206 | TOULOUSE (31) | | |
| FERRARA | Patrick | | | M5 | 2298 | BEZIERS (34) | | |
| FERRARA | Solenn | | | SE | 2258 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| FERRIES | Alexis | | | ES | 2031 | TOULOUSE (31) | | |
| FERRIES | Luc | | | SE | 2121 | TOULOUSE (31) | | |
| FERS | Didier | | | M3 | 2192 | TOULOUSE (31) | | |
| FILIAT | Antoine | | | SE | 2053 | BALMA (31) | | |
| FIORE | Vincent | | | M0 | 2147 | PIBRAC (31) | PPS Absent | |
| FOHANNO | Stephanie | | | M2 | 2101 | CAP MONTAS (31) | | |
| FONTAINE | Victoria | | | SE | 2272 | TOULOUSE (31) | | |
| FORESTI | Maxime | | | SE | 2108 | CUGNAUX (31) | PPS Absent | |
| GAILLARD | Benjamin | | | M1 | 2030 | TOULOUSE (31) | | |
| GARRIGUE | Benedicte | | | M2 | 2047 | SAINT GELY (34) | | |
| GASQUET | Rémi | | | SE | 2096 | TOULOUSE (31) | | |
| GAYRAUD VERGNES | Carine | | | M2 | 2043 | LEVIGNAC (31) | | |
| GHAZI | Mohammed | | | M2 | 2306 | CUGNAUX (31) | | |
| GIMAZANE | Ghislain | | | SE | 2134 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| GIROUD | Benoit | | | M2 | 2017 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| GONNARD | Jean-françois | | | M4 | 2295 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | | |
| GONTHIER | Fredo | | | M3 | 2120 | LABASTIDE D ANJOU (11) | PPS Absent | |
| GONZALES | François | | | SE | 2026 | TOULOUSE (31) | | |
| GONZALES | Patrice | | | M5 | 2149 | CHRONOLIBRE CHATEAUNEUF LES MARTIGUES (13) (13) | | |
| GOURBEYRE | Ophelie | | | M0 | 2152 | COLOMIERS (31) | | |
| GRABIER-PALACIN | Alexandre | | | SE | 2208 | TOULOUSE (31) | | |
| GRANGER | Maxime | | | SE | 2221 | MONTAUBAN (82) | PPS Absent | |
| GRIOMNPREZ | Théo | | | SE | 2060 | TOULOUSE (31) | | |
| GUEGUEN | Claude | | | M5 | 2115 | CROMAC (87) | PPS Absent | |
| HAFFNER | Mickaël | | | M1 | 2216 | LEGUEVIN (31) | | |
| HAROUT | Célia | | | SE | 2225 | TOULOUSE (31) | | |
| HAUTTEMENT | Yannick | | | M1 | 2127 | MURET (31) | | |
| HENRIQUES LORENTZ GODINHO AMARAL | Arthur | | | SE | 2273 | TOULOUSE (31) | | |
| HENRY | Gilles | | | M2 | 2136 | LISLE SUR TARN (81) | | |
| HERAN | Roger | | | M4 | 2274 | S/L ATHLE 632 JS CUGNALAISE ATHLETISME (31) | | |
| HERICHER | Yohan | | | SE | 2266 | TOULOUSE (31) | | |
| HIRSCH | Bastien | | | SE | 2029 | TOULOUSE (31) | | |
| HUYNH | Vincent | | | SE | 2062 | TIS CAP (31) | | |
| HÉRAULT | Augustin | | | SE | 2035 | PARIS (75) | | |
| HÉRAULT | Claire | | | SE | 2034 | PARIS (75) | | |
| IBORRA | Loucas | | | SE | 2261 | ECURIE DES HOUARNS (31) | | |
| INIESTA | Dimitri | | | SE | 2154 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| JACQUARD | Laetitia | | | SE | 2166 | NICE (06) | PPS Absent | |
| JANSSOONE | Nicolas | | | M1 | 2025 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| ** Anonymat du Participant ** | | | SE | 2279 | PIBRAC (31) | | |
| JOLLY | Maxime | | | SE | 2164 | PESSAC (33) | PPS Absent | |
| JOUFFRE | Damien | | | M1 | 2156 | SAINT ALBAN (31) | PPS Absent | |
| JULIE | Laurent | | | M2 | 2028 | GOSSE COACHING (31) | | |
| JURADO | Eric | | | M2 | 2027 | BPBO31 (03) | | |
| KANNENGIESSER | Adrien | | | M0 | 2269 | TOULOUSE (31) | | |
| KARA | Zelda | | | SE | 2305 | GARUN (31) | | |
| KOSCHMIEDER | Felix | | | M2 | 2219 | LIAS (32) | | |
| KRIER | Alexandre | | | M0 | 2002 | TOULOUSE (31) | | |
| LABBÉ | Mickaël | | | M2 | 2251 | S/L ATHLETIC CLUB AUTERIVAIN (31) | | |
| LACHGAR | Omar | | | SE | 2105 | BLAGNAC (31) | PPS Absent | |
| LACROIX | Nicolas | | | M2 | 2046 | SAINT GELY (34) | | |
| LADONNE | Laurent | | | M1 | 2248 | TOULOUSE (31) | | |
| LAIR | Antoine | | | SE | 2247 | SENS TRIATHLON (31) | | |
| LAMBERT | Grégory | | | M3 | 2107 | BAZIEGE (31) | PPS Absent | |
| LANSAC | Philippe | | | M4 | 2197 | MONTAUBAN (82) | | |
| LAPI | Julien | | | M0 | 2157 | TOULOUSE (31) | | |
| LARTIGUE | Korentin | | | SE | 2117 | ASPTT TOULOUSE (31) | | |
| LASCAUX | Mathilde | | | SE | 2293 | LACROIX-FALGARDE (31) | | |
| LATOUR | Emmanuel | | | M1 | 2001 | MAZERES COURSE PEDESTRE (09) | | |
| LAURENT | Lucy | | | M1 | 2079 | MONTAUBAN (82) | | |
| LAURENT | Xavier | | | M2 | 2050 | LEGUEVIN (31) | PPS Absent | |
| ** Anonymat du Participant ** | | | M0 | 2229 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| LAVINAL | Sophie | | | M2 | 2098 | PLAISANCE-DU-TOUCH (31) | | |
| LE BRETON | Benoit | | | M0 | 2102 | BALMA (31) | PPS Absent | |
| LE DENMAT | Beatrice | | | M2 | 2191 | TOULOUSE (31) | | |
| LE GAC | Arnaud | | | SE | 2049 | LE CLUB CAMPUS (31) | | |
| LEBLANC | Charles | | | M0 | 2262 | N/A (32) | | |
| LECOMTE | Florent | | | M1 | 2170 | TOULOUSE (31) | | |
| LECOMTE | Vincent | | | M2 | 2087 | ATHLE 632 (31) | | |
| LEFEUVRE | Pierre | | | SE | 2256 | TOULOUSE (31) | | |
| LEPERT | Pierre | | | M2 | 2239 | SALIES DU SALAT (31) | | |
| LERICOLAIS | Sebastien | | | M3 | 2178 | MONTAUBAN (82) | | |
| LEROY | Marius | | | SE | 2245 | TOULOUSE (31) | | |
| LHOMME | Quentin | | | M0 | 2010 | STADE TOULOUSAIN ATHLETISME (31) | | |
| LOBUT | Cécile | | | M0 | 2137 | LISLE SUR TARN (81) | | |
| LOPEZ | Guillaume | | | M2 | 2286 | TOAC (31) | | |
| LORENZO | Anne | | | M3 | 2220 | LA SALVETAT-SAINT-GILLES (31) | | |
| LORENZO | Raphael | | | M0 | 2175 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| LORMEAU | Bob | | | SE | 2252 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| LORMEAU | Pauline | | | M2 | 2051 | BELBERAUD (31) | | |
| LUCARONI | Tino | | | SE | 2275 | BIOT (06) | | |
| LUCASSON | Sébastien | | | SE | 2301 | CUGNAUX (31) | | |
| LYON | Clotilde | | | SE | 2116 | TOULOUSE (31) | | |
| MACIAS | Luis | | | M3 | 2114 | SAINTE FOY D AIGREFEUILLE (31) | | |
| MALET | Joël | | | M3 | 2077 | ROQUETTES (31) | PPS Absent | |
| MALPUECH | Emilie | | | M1 | 2160 | GRATENTOUR (31) | PPS Absent | |
| MANKE | Matthias | | | M1 | 2159 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| MARANDE | Fabien | | | M0 | 2217 | TOULOUSE (31) | | |
| MARAVAL | Michel | | | M2 | 2004 | BPBO31 (31) | | |
| MARCHADIER | Guillaume | | | M1 | 2070 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | | |
| MARCHAND | Fanny | | | M0 | 2038 | FONTENILLES (31) | | |
| MARE | Antoine | | | SE | 2067 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| MARIE | Magalie | | | M1 | 2161 | MONBRUN (32) | PPS Absent | |
| MARIN-MANENS | Vincent | | | SE | 2287 | TOULOUSE (31) | | |
| MARTINEZ | Nicolas | | | M0 | 2182 | MURET (31) | PPS Absent | |
| MAS | Justine | | | SE | 2284 | MONDONVILLE (31) | | |
| MATIGNON | Pierre | | | M1 | 2082 | VENTENAC CABARDES (11) | | |
| MAUPOMÉ | Antoine | | | SE | 2078 | CASTELSARRASIN (82) | PPS Absent | |
| MAURICE | Capucine | | | SE | 2201 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| MAZARS | Ines | | | SE | 2259 | TOULOUSE (31) | | |
| MAZON | Camille | | | SE | 2106 | TOULOUSE (31) | | |
| MENGIN | Nicolas | | | M1 | 2063 | ROQUETTES (31) | | |
| MERAT | Laurent Merat | | | M2 | 2165 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| MERCIER | Pierre | | | ES | 2019 | TOULOUSE (31) | | |
| METAIS | Julien | | | M1 | 2135 | TOULOUSE (31) | | |
| METCHE | Isabelle | | | M3 | 2294 | MEZENS (81) | | |
| MFINDA | Ritchy Siluvangi | | | M0 | 2069 | TOULOUSE (31) | | |
| MICHEL | Julia | | | M1 | 2080 | CARBO RUN (31) | | |
| MICHIELETTO | Kévin | | | SE | 2190 | BRIATEXTE (81) | PPS Absent | |
| MOLY | Odile | | | M1 | 2155 | VILLENEUVE-TOLOSANE (31) | | |
| MONNIER | Olivier | | | SE | 2214 | TOULOUSE (31) | | |
| MONTEL | Johan | | | M3 | 2146 | MAURENS-SCOPONT (81) | | |
| MONTREUILLE | Olivier | | | M3 | 2233 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | | |
| MOREIRA | Alexandre | | | SE | 2188 | ATHLE 632 (31) | | |
| MURAT | Benoit | | | M0 | 2215 | CRC COLOMIERS RUNNING CLUB (31) | | |
| NARDINI | Sophie | | | M0 | 2015 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| NEGRO | Cedric | | | SE | 2139 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| ORIAT | François | | | SE | 2122 | TOURNEFEUILLE (31) | PPS Absent | |
| OUILLADE | Bastien | | | SE | 2289 | RODEZ (12) | | |
| PAGES | Lara | | | SE | 2092 | SAINT JORY (31) | | |
| PARAIS | Adrien | | | SE | 2104 | S/L CA BALMA (31) | | |
| PARENTY | Geraldine | | | M2 | 2195 | FONTENILLES (31) | | |
| PAYET | Gabriel | | | SE | 2085 | GRATENTOUR (31) | | |
| PEDUSSAULT | Stéphane | | | M3 | 2071 | MURET (31) | | |
| PELLEGRINI | Louis | | | SE | 2244 | TOULOUSE (31) | | |
| PENAVAYRE | Julien | | | M0 | 2088 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| PERICOU | Eva | | | M1 | 2204 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| PERNOT | Alexis | | | SE | 2249 | TOULOUSE (31) | | |
| PEYRE | Myriam | | | SE | 2037 | RAMONVILLE-SAINT-AGNE (31) | | |
| PINEAU | Lucile | | | M0 | 2235 | TOULOUSE (31) | | |
| PIQUET | Valentine | | | SE | 2207 | TOULOUSE (31) | | |
| PITEL | Eléonore | | | M0 | 2021 | TRACKS ATHLE IJ 32 (32) | | |
| PLANAS | Pierre | | | M1 | 2113 | VILLENEUVE TOLOSANE (31) | | |
| PLANAS | Sophie | | | M1 | 2111 | VILLENEUVE TOLOSANE (31) | | |
| PLAZA | Célinda | | | M0 | 2119 | PHILIPPIDES FOIX (09) | | |
| POMMERETTE | Clémence | | | SE | 2232 | TOULOUSE (31) | | |
| POMMIER-PETIT | Anne-charlotte | | | SE | 2169 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| PORTELLI | Marine | | | SE | 2039 | PLAISANCE DU TOUCH (31) | | |
| POUJADE | Guillaume | | | SE | 2133 | COLOMIERS (31) | | |
| PRECHAC | Virginie | | | M2 | 2231 | PECHBONNIEU (31) | | |
| PREZELIN | Hugo | | | SE | 2023 | TOAC TRIATHLON (31) | | |
| PRIS | Antoine | | | M3 | 2211 | TOULOUSE (31) | | |
| PÉNICAUD | Céllia | | | SE | 2128 | RABASTENS (81) | | |
| RAMANANTSOAVINA | Sebastien | | | M2 | 2009 | ATHLE 632 (31) | | |
| RENARD | Sebastien | | | M2 | 2180 | APERO SAUCISSE CALVA (81) | PPS Absent | |
| REZIG | Alexandre | | | SE | 2176 | FONSORBES (31) | PPS Absent | |
| RICO | Victor | | | SE | 2158 | TOULOUSE (31) | | |
| RIEUX | Alexandre | | | SE | 2024 | TOULOUSE (31) | | |
| RIEUX | Julien | | | SE | 2016 | PORTET SUR GARONNE (31) | | |
| RIEUX | Maxime | | | ES | 2044 | BELPECH (11) | | |
| RIEY | Olesya | | | M2 | 2054 | CASTELMAUROU (31) | | |
| RIMBERT | Gilles | | | M1 | 2276 | SEYSSES (31) | | |
| RIVALS | Eric | | | M1 | 2263 | TOAC (31) | | |
| ROBERT GONZALEZ | Paul | | | SE | 2291 | UHSA TOULOUSE (31) | | |
| RODRIGUES MASCATE | Priscilla | | | M1 | 2198 | MAUZAC (31) | PPS Absent | |
| ROQUESSOLANE | Mary | | | M1 | 2162 | PECHBONNIEU (31) | PPS Absent | |
| ROTGÉ | David | | | M3 | 2203 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| ROUSTAMOV | Sakina | | | SE | 2271 | SITE (31) | | |
| ROUZIÈS | Livia | | | M1 | 2065 | PUYLAROQUE (82) | | |
| ROY DE BELLEPLAINE | Elise | | | SE | 2226 | TOAC (31) | | |
| ROZE | Olivier | | | M0 | 2008 | LES ECHASSES OCCITANES (31) | | |
| SANSORGNE | Adelhia | | | SE | 2057 | CANALS (82) | | |
| SANSORGNE | Antoine | | | M0 | 2058 | CANALS (82) | | |
| SANSOT | Yannick | | | M0 | 2141 | VERNET (31) | | |
| SAVY | Axel | | | SE | 2238 | TOULOUSE (31) | | |
| SHAKI | Abdel | | | SE | 2006 | AUSSONNE (31) | | |
| SHAKI | Wiame | | | SE | 2005 | AUSSONNE (31) | | |
| SIRE | Pauline | | | M0 | 2236 | AUJOLS (46) | | |
| SIRIEIX | Alexandre | | | M0 | 2268 | TOULOUSE (31) | | |
| SUERE | Thomas | | | M0 | 2265 | TOULOUSE (31) | | |
| SUSIO | Albert | | | M5 | 2193 | COLOMIERS (31) | PPS Absent | |
| TAHLOUL | Yacine | | | M1 | 2210 | RUNNING SEYSSES (31) | | |
| TANCREDE | Emilie | | | SE | 2179 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| TATON | Loïc | | | SE | 2292 | MAZERES (09) | | |
| TERZI | Sylvie | | | M2 | 2254 | FONSORBES (31) | | |
| TESSIER | Louise | | | M5 | 2066 | CAP MONTAS (31) | | |
| THIBAULT | Emilie | | | M2 | 2173 | SAIGUEDE (31) | | |
| TOFT | Richard | | | M2 | 2125 | L'ISLE JOURDAIN (32) | | |
| TOULZA | Baptiste | | | M0 | 2253 | TOULOUSE (31) | | |
| TRANIER | Tom | | | SE | 2124 | LAGRAVE (81) | PPS Absent | |
| TRATTLER | Anne-lise | | | SE | 2174 | TOULOUSE (31) | | |
| TREVISAN | Sandra | | | SE | 2189 | TRACKS ATHLE L ISLE JOURDAIN 32 (32) | | |
| TUSKUZHANOVA | Ainura | | | M0 | 2045 | KAZAKHSTAN | | |
| VAIDIE | Damien | | | M0 | 2250 | CASTANET TOLOSAN (31) | | |
| VALAT | Vincent | | | SE | 2285 | STADE RODEZ ATHLETISME (12) | | |
| VALDELVIRA | Miriam | | | M1 | 2168 | TOULOUSE (31) | | |
| ** Anonymat du Participant ** | | | SE | 2163 | TOULOUSE (31) | PPS Absent | |
| VENTURELLI | Arnaud | | | SE | 2222 | TOULOUSE (31) | | |
| VERGNEAUX | Luce | | | ES | 2200 | ASPTT TOULOUSE (31) | | |
| VIALA | Cyril | | | M3 | 2095 | LABRUGUIERE (81) | | |
| VIARDOT | Olivier | | | M2 | 2103 | TOURNEFEUILLE (31) | | |
| VIARNES | Angélique | | | M1 | 2205 | GALGAN (12) | | |
| VILLENEUVE | Christophe | | | M3 | 2183 | TOULOUSE (31) | | |
| WOODHOUSE | Gerard | | | M6 | 2086 | MARQUEFAVE (31) | | |
| WORTHAM | Paul | | | SE | 2280 | GRATENTOUR (31) | | |
| XYPOLITAS | Marie | | | SE | 2303 | TRIATHLON TOULOUSE METROPOLE (81) | | |
| YOUT | Cedric | | | M1 | 2090 | TOULOUSE (31) | | |